Apraksts

E-grāmata pieejama arī Apple Books

Tesai un Gusam ir lemts būt kopā. Viņiem tikai līdz šim nav paveicies īsti satikties. Vai viņiem tas kādreiz izdosies?

“Šodien ir tavas atlikušās dzīves pirmā diena” – tāds moto rotā šķīvi Tesas mājas virtuvē, un viņa to nekādi nespēj izmest no prāta, izbaudot idilliskas brīvdienas Florencē pirms mācību uzsākšanas universitātē. Tesas dzīve mainīsies uz visiem laikiem, tomēr ne gluži tā, kā viņa ir iedomājusies.

Arī Guss kopā ar vecākiem pavada brīvdienas Florencē. Viņu dzīve jau ir negaidīti un dramatiski mainījusies, un Guss cenšas būt labs un apzinīgs dēls, bet sirdī ilgojas tikt prom, lai saprastu, par kādu cilvēku kļūs viņš pats.

Tikai uz vienu dienu abu astoņpadsmitgadīgo jauniešu ceļi krustojas, pirms viņi atgriežas Anglijā.

Nākamos sešpadsmit gadus dzīve un mīlestība piespēlē viņiem dažādus pārbaudījumus. Šķiet, ka liktenis un attālums liegs viņiem abiem vēlreiz satikties... Bet varbūt tomēr?

Keita Eberlena (Kate Eberlen) ir angļu rakstniece. Viņa ir uzaugusi mazpilsētā netālu no Londonas, bērnībā daudz lasījusi un sapņojusi par tālām zemēm. Tagad viņa ir kļuvusi par angļu valodas skolotāju un daudz laika pavada Itālijā. Romāns “Man tevis pietrūkst” ir tulkots un izdots vairāk nekā 20 valodās. Informācija par autori: www.kateeberlen.com

No angļu valodas tulkojusi Sandra Rutmane.


Jūs iemīlēsiet šo grāmatu! Tā ir neiedomājami romantiska, brīžiem sirdi plosoša, bet arī remdējoša, patīkami asprātīga un lieliski uzrakstīta! Tā atsauc atmiņā Deivida Nikolsa romānu “Viena diena” un ir pelnījusi līdzvērtīgus panākumus.
Daily Mail

Tesai un Gusam bija lemts kļūt par pāri. Keita Eberlena ir uzrakstījusi ļoti asprātīgu un vienlaikus emocionāli aizkustinošu un iedvesmojošu romānu.
Sofija Kinsela

“Man tevis pietrūkst” ir šarmants un aizkustinošs stāsts, kurā ir daudz romantikas, tomēr tajā patiesi atainoti arī skumjie dzīves mirkļi, ar kuriem nākas sadzīvot. Ideāls romāns atvaļinājumam!
Keita Mosa

Daudzi romāni tiek salīdzināti ar Deivida Nikolsa darbu “Viena diena” un Džodžo Mojas romānu “Pirms atkal tiksimies”, tomēr tikai nedaudzi ir tiešām pelnījuši šo salīdzinājumu. Keitas Eberlenas romāns “Man tevis pietrūkst” viennozīmīgi ir viens no tiem.
Stylist Magazine

Brīnišķīgi romantiska lasāmviela! Viena no retajām grāmatām, kura liek smieties un raudāt vienlaicīgi.
Prima Magazine

Iesaki draugiem