Apraksts

E-grāmata pieejama arī Apple iBooks

Deviņpadsmitgadīgā Gvendolīna Hūpere nokāpj no kuģa, lai sāktu precētas sievas dzīvi citā pasaules malā. Tomēr dzīve Ceilonā nav tāda, kādu Gvena iedomājusies. Viņas vīrs, bagātais un pievilcīgais tējas plantācijas īpašnieks Lorenss, daudz strādā, un jaunajai sievietei neatliek nekas cits kā vienai iepazīt plašo namu un tā apkārtni. Ieklīstot nomaļos nostūros, Gvena atrod gan aizslēgtas durvis, gan senas lādes ar sadzeltējušiem tērpiem, gan aizaugušu kapa kopiņu – liecības par pagātni, kuru Lorenss nevēlas apspriest.

Drīz Gvenai piesakās bērniņš, un arī vīru iepriecina ziņa par gaidāmo mazuli. Tomēr sievietei nākas pieņemt briesmīgu lēmumu, par kuru vīrs nedrīkst neko uzzināt. Tik lielu noslēpumu nosargāt mūžīgi nav iespējams. Kad patiesība nāks gaismā, vai Lorenss spēs saprast un piedot to, ko Gvena izdarījusi?

Dina Džeferisa, angļu rakstniece, ir dzimusi Malaizijā un vienmēr saglabājusi īpašas jūtas pret Āzijas kultūru, kas atspoguļojas arī viņas romānos.

No angļu valodas tulkojusi Alda Vāczemniece.


Brīnišķīgi uzrakstīts un saviļņojošs romāns! Autore teju maģiskā veidā uzbur 20. gadsimta sākuma atmosfēru, un lasītājs neviļus attopas eksotiskā vidē un svešādu smaržu piesātinātā pasaulē, izdzīvojot notikumus plecus pie pleca ar romāna varoņiem.
Keitija Forde

Aizraujošs un kaisles piesātināts romāns, kurā skaisti atainoti pagājušā gadsimta notikumi un cilvēku likteņi. Man ļoti patika!
Lūsinda Railija

Ideāls atpūtas romāns! Es patiesi nespēju nolikt to malā, pirms aizšķīru pēdējo lappusi.
Santa Montefjore

Lielisks romāns par mīlestību un greizsirdību, alkatību un traģēdiju. Lasot “Tējas plantatora sievu”, jūs nemanīsiet, kur paliek laiks!
Woman and Home

Šī aizraujošā darba neskaitāmos sižeta pavērsienus caurvij seni noslēpumi, kas atklāj koloniālisma ēnas pusi. Tomēr visvairāk aizkustina autores Dinas Džeferisas attēlotais bērnu liktenis un mīlestības visaptverošais un dziedējošais spēks.
Liza Trenova

Labākais no pēdējā laikā lasītajiem vēsturiskajiem romāniem! Tas ir pārsteidzoši intriģējošs un piesātināts ar interesantiem faktiem un notikumiem.
Sunday Express

Iesaki draugiem