Apraksts

Neuzticies rāmai ūdens virsmai. Nekad jau nevar zināt, kas slēpjas dziļumā...

Upē, kas plūst cauri pilsētai, tiek atrasta noslīkusi sieviete, vārdā Nela. Vasaras sākumā līdzīgs liktenis bija piemeklējis pusaugu meiteni. Viņas nav pirmās, kas zaudējušas dzīvību šajos tumšajos ūdeņos, tomēr viņu nāve iztraucē upi un tās pagātni, paceļot augšup sen nogremdētas patiesības...

Nelas piecpadsmit gadus vecā meita nu ir palikusi pavisam viena, un Džūlsai, kas savulaik aizbēga no pilsētas uz visiem laikiem, ir jāatgriežas, lai parūpētos par māsasmeitu un stātos pretī seniem noslēpumiem, turklāt viņa apzinās, ka... Nela nekad nebūtu lēkusi upē.

Paula Hokinsa (Paula Hawkins) 15 gadus strādājusi par žurnālisti, līdz pievērsās daiļliteratūras rakstniecībai. Autores debijas romāns “Meitene vilcienā” kļuva par globālu fenomenu. Tas ticis pārdots vairāk nekā 20 miljonos eksemplāru un pēc tā motīviem uzņemta kinofilma, kurā galveno lomu atveidojusi Emīlija Blanta.

No angļu valodas tulkojis Armīns Voitkāns.


Paula Hokinsa līdz ar Gilianu Flinnu ir atdzīvinājusi un pilnveidojusi literāro spriedzes romānu, iepildot tā vēnās psiholoģiskos draudus un sociāli neērtas tēmas, vienlaikus piedāvājot arī zināmu mierinājumu, kad patiesība tiek izcelta gaismā un vainīgie tiek atmaskoti...
Vogue

Prātojat, vai “Ūdenī” būs tikpat laba lasāmviela kā “Meitene vilcienā”? Tā ir pat labāka! Absolūts triumfs!
Klēra Makintoša, romānu “Es tevi redzu” un “Es ļāvu tev iet” autore

Ak līksmojiet jel, Paulas Hokinsas “Meitenes vilcienā” fani! Rakstnieces otrais romāns neliek vilties. Meistarīgi konstruētais sižets ar nevaldāmu dzinējspēku rauj lasītāju uz priekšu ātrāk un ātrāk, neļaujot rast mieru, pirms aizšķirta pēdējā lappuse.
Good Housekeeping

Paulas Hokinsas teksts ir spēcīgs un piesātināti tēlains. Sižeta pavedieniem savijoties un spriedzei palielinoties, stāsts pārtop nopietnā un pārdomas raisošā lasāmvielā, kas godam pelnījusi arī pati savu slavas mirkli.
Sunday Mirror

Iesaki draugiem