Apraksts

KAM TICĒT?
KURU NODOT?
KAD BĒGT?

“Mans vārds ir Marija. Marija Martinesa. Esmu plastikas ķirurģe. Man ir 33 gadi. Dzimšanas vieta: Salamanka Spānijā... Un esmu notiesāta par katoļu priestera slepkavību...”

Marija atrodas cietumā, bet apgalvo, ka nav vainīga, lai gan viņas DNS nozieguma vietā liecina par pretējo. Marijai ir Aspergera sindroms, un viņas domas un atmiņas ir juceklīgas un nesaprotamas... savāda telpa... svešādi cilvēki... kāds viņu novēro...
Piekļūstot arvien tuvāk patiesībai, Marija nonāk starptautiskas sazvērestības noaustā tīklā un ir spiesta cīnīties ne tikai par attaisnošanu un brīvību, bet arī par savu dzīvību.

Nikija Ouena ir godalgota rakstniece un žurnāliste. Dzimusi Dublinā Īrijā, pašlaik dzīvo Glosteršīrā Anglijā. Viņa ir studējusi slavenajā Salamankas Universitātē un izvēlējusies šo pilsētu par grāmatas galvenās varones doktores Marijas Martinesas dzimto vietu.

No angļu valodas tulkojusi Aija Čerņevska.


Nikijas Ouenas romāns “Zirneklis istabas stūrī” aizved lasītāju meistarīgi savērptā starptautiskās noziedzības tīmeklī, pārsteidzot ar dramatisku finālu.
Gloucestershire Gazette

Aizraujošs un spriedzes pārpilns trilleris no pirmās līdz pēdējai lappusei. Adrenalīna deva garantēta!
Heat Magazine

Nikija Ouena – viena no labākajām jaunajām trilleru rakstniecēm Lielbritānijā. Pārsteidzoša debija!
Talk Radio Europe

Sazvērestību teorijas, prāta vingrinājumi, atmiņu līkloči un sakāpināta vēlme ātrāk izurbties cauri sižeta labirintiem – intriģējošs darbs ar nepārprotamu trauksmes, neziņas un pat mistērijas klātbūtni.
LoveReading

Nikijas Ouenas romāns “Zirneklis istabas stūrī” ir pārpilns noslēpumu un intrigu: savdabīga, jūtīga un daudz cietusi galvenā varone... klaustrofobiju izraisoša romāna darbības vide... spriedzes pārpilni notikumi un vienas ģimenes attiecību vēsture... pateiktais un noklusētais, notikumu cēloņsakarību ķēde un pāri visam biedējošā sajūta – kam uzticēties un kam ne, kurš ir draugs, bet kurš – ienaidnieks.
The Sunday Times Bestseller

Iesaki draugiem