Apraksts

“Tas, ko es grasos sacīt, jūs noteikti šokēs...”

Lēdija Atelinda Pleiforda sarīkojusi viesības savā savrupnamā, tomēr šoreiz tā nebūs ierastā tikšanās. Viesiem pamazām pulcējoties, lēdija Pleiforda liek juristam steidzīgi sastādīt jaunu testamentu. Viņa nolēmusi saviem diviem bērniem neatstāt ne penija un visu bagātību novēlēt kādam, kuram atlicis dzīvot vien dažas nedēļas... Tas ir šokējošais jaunums, kuru lēdija plāno pavēstīt visiem pie vakariņu galda.
Lēdijas Pleifordas ataicināto viesu vidū ir arī divi kungi, kurus viņa nekad iepriekš nav satikusi, – slavenais beļģu detektīvs Erkils Puaro un inspektors Edvards Kečpūls no Skotlendjarda. Neviens no abiem kungiem nezina, kāpēc ir uzaicināts... līdz Puaro rodas aizdomas, vai tikai lēdija Pleiforda nebaidās par savu dzīvību. Bet tad kāpēc viņa izturas tik neapdomīgi iespējamā slepkavas sabiedrībā?
Kad noziegums, par spīti Puaro centieniem to novērst, tomēr tiek pastrādāts un upuris izrādās ir pavisam cits, vai Puaro spēs atklāt vainīgo un atrisināt noslēpumu?

Sofija Hanna ir angļu rakstniece, kuras sarakstītie spriedzes romāni kļuvuši par bestselleriem daudzās pasaules valstīs. Pēc Agatas Kristi fonda aicinājuma S. Hanna raksta turpinājumus par Erkila Puaro – slavenā beļģu detektīva – izmeklētajiem noziegumiem. Iepriekš izdots romāns “Monogrammu slepkavības”.

No angļu valodas tulkojusi Zane Rozenberga.


Brīnišķīga atkalredzēšanās ar slaveno Erkilu Puaro! Smalkā savrupmāja, romāna varoņi un laikam atbilstošās sarunas mums atsauc atmiņā Agatas Kristi rokrakstu, bet par biedējoši neparedzamajiem sižeta pavērsieniem gods un slava Sofijai Hannai!
Sunday Times

“Aizvērtais šķirsts” ir meistarīgi uzrakstīts romāns, kas cienījamo Agatu Kristi darītu lepnu!
Good Housekeeping

Klasisks literārs darbs Agatas Kristi stilā prasīgiem lasītājiem!
Washington Post

Pavisam jauns un pārsteidzoši aizraujošs romāns par Erkilu Puaro, patiešām – ko vēl vairāk varētu vēlēties?!
Saga Magazine

Agatas Kristi līmeni sasniegt nav viegli, tomēr Sofijai Hannai tas izdevies inteliģenti un bez liekas ažiotāžas, un Erkils Puaro jau atkal mūs priecē romānā “Aizvērtais šķirsts”. Šī grāmata patīkami pārsteigs ne tikai uzticamos Agatas Kristi fanus, bet arī ikvienu lasītāju, kam tīk profesionāli uzrakstīti detektīvromāni.
Devon Life

Iesaki draugiem