Apraksts

E-grāmata pieejama arī Apple iBooks

Meitene aplūkoja sevi spogulī, ar pirkstu galiem pieskārās sarkanajai cepurītei, kas viņai bija galvā, un smējās. Tētis viņai bija sapinis matus divās bizēs, un viņa tiešām izskatījās kā Sarkangalvīte pasaku grāmatā.

Tētis vienmēr atnesa dāvanas, un šīs dāvanas bija viņas un tēta noslēpums, jo pārējiem viņš nekad neko nenesa. Tikai viņai. Viņa bija tēta mīlulīte.

Durvis atvērās, un meitenei paspruka izbaiļu kliedziens, kad tā ieraudzīja vilku. Taču tad viņai bija jāsmejas. Tas nemaz nebija īsts vilks, tas bija tētis, kurš bija pārģērbies! Cik jauki, ka tikai viņai bija šis kopīgais noslēpums ar tēti! Muļķīgi tikai, ka pēc tam viņa nekad neko nevarēja atcerēties.

Kādā karstā jūlija dienā no upes tiek izvilkts sešpadsmit gadus vecas meitenes līķis. Sekcijā atklājas, ka viņa tikusi ilgstoši mocīta un nogalināta, tomēr dīvainākais, – meiteni neviens nemeklē. Arī pēc vairākām nedēļām policijai vēl nav izdevies noskaidrot, kas ir šī meitene.
Notiek vēl kāds noziegums – tiek uzbrukts televīzijas žurnālistei, kuras pētījumi aizskāruši ietekmīgu ļaužu intereses.

Turpinot izmeklēšanu, kļūst skaidrs, ka abas lietas ir savstarpēji saistītas, un Pia Kirhofa un Olivers fon Bodenšteins atklāj šausmīgu noslēpumu par melu un krāpšanas tīklā dziļi iestigušiem it kā cienījamiem augstākās sabiedrības locekļiem. Un tad lieta kļūst personiska un nav zināms, vai izmeklētāji paspēs laikus nomedīt ļauno dusmīgo vilku...

Nele Noihausa (dz. 1967) ir vācu rakstniece. Viņas sarakstītie romāni par izmeklētāju Olivera fon Bodenšteina un Pias Kirhofas izmeklētajiem noziegumiem ir tulkoti un izdoti daudzās pasaules valstīs. Latviešu valodā izdota arī grāmata “Sniegbaltītei jāmirst” (2014).

No vācu valodas tulkojusi Inese Miesniece.


Fascinējošs, šokējošs, bet līdz pat pēdējai lappusei saistošs romāns par aktuālu tēmu, kurai tiek pievērsta nepietiekami liela uzmanība.
Amazon.de

Šī nav pasaka, bet lielisks spriedzes un kriminālromāna apvienojums!
Shelfawareness

Romāna “Dusmīgais vilks” darbība risinās 2010. gadā – apmēram gadsimtu pēc Dreifusa lietas sekmīgā atrisinājuma –, tomēr nekrietno darboņu noaustais tīkls, kas atspoguļots šajā romānā, ietverot vardarbību pret bērniem visos sabiedrības slāņos, ir līdzvērtīgs konkurents senajiem sazvērniekiem. Grāmatas dramatiskais un spriedzes pilnais fināls nāk kā samaksa par lasītāja uzticību un policistu darbu.
Wall Street Journal

Izcils trilleris! Jū Nesbē spēcīgo kriminālromānu fani novērtēs Neles Noihausas radītā sižeta komplicētību.
Library Journal

Nelei Noihausai izdevies radīt tik spriedzes piesātinātu romānu, ka lasītāju pārņem klusas šausmas... Nobeigums, kurā kļūst skaidrs, ka ne visi dzīvos ilgi un laimīgi, patur savā varā vēl ilgi pēc grāmatas izlasīšanas. Grāmata piesaistīs jūsu skatienu ik reizi, kad iesiet garām grāmatu plauktam, aicinot izlasīt to vēlreiz.
Bookreporter

Iesaki draugiem