Apraksts

Praktiska, ikdienā lietojama rokasgrāmata, ar kuras palīdzību pilnveidot savu dzīvesspēku – 21 svarīgu rakstura iezīmi – un baudīt laimi mūža garumā.

Laime nav veiksme vai spēja ignorēt neveiksmes. Izrādās, laimi var sasniegt, ja grūtības uzskata par izdevībām. Jautāsiet – kurš gan to spēj? Cilvēki, kam piemīt dzīvesspēks – spēja emocionāli sarežģītos brīžos apzināties un izmantot savu spēku.

Līdz šim neviens nav runājis par to, kā izkopt savu dzīvesspēku. Šajā grāmatā Zelana Montminī, psiholoģijas doktore un viena no vadošajām speciālistēm pozitīvajā psiholoģijā, atklāj, kā attīstīt sevī 21 īpašību, lai pārvarētu ikvienu grūtību un dzīvotu pilnvērtīgi.

Autore piedāvā praktiskus un zinātnē balstītus padomus un efektīvu 21 dienas programmu dzīvesspēka aktivizēšanai. Katra diena tiek veltīta kādai būtiskai īpašībai – pateicībai, spējai koncentrēties, pašcieņai, pašapziņai -, un tās laikā jāpaveic trīs vienkārši uzdevumi.

Grāmatā ar īpašas anketas palīdzību varat noskaidrot sava pašreizējā dzīvesspēka kvalitāti un uzlabojumu pēc 21 dienas programmas. Lai turpinātu to pilnveidot, izmantojiet katras nodaļas beigās doto “vingrinājumu mūža garumā”.

Šī grāmata, kurā apvienoti zinātniski apstiprināti fakti, unikāli vingrinājumi un patiesi dzīves piemēri, atver durvis laimei un iemāca, kā vairot spēku un stiprināt sevi visa mūža garumā.

ZELANA MONTMINĪ ir psiholoģijas doktore, kas padziļināti specializējusies pozitīvajā psiholoģijā. Viņa ir piedalījusies tādos raidījumos kā Good Morning America, The Today Show, FOX, E!, kā arī rakstījusi publikācijas daudziem izdevumiem, tostarp People, Redbook, Shape un PopSugar. Zelana Montminī ir Amerikas Psihologu asociācijas (American Psychological Association) biedre, Praktisko pozitīvo pētījumu institūta (Institute for Applied Positive Research) konsultante un darbojas arī vairākās padomēs, tostarp bezpeļņas organizācijā Young Presidents' Organization (YPO), kā arī Respect Institute konsultatīvajā padomē. Viņa ir ieguvusi maģistra un doktora grādu klīniskajā psiholoģijā, specializējoties veselības aprūpē un koncentrējoties uz pozitīvo psiholoģiju, kā arī studējusi uztura zinātni Kornela Universitātē.

No angļu valodas tulkojusi Lilija Berzinska.

Iesaki draugiem