Apraksts

Regīna Breta (Regina Brett) ir autore New York Times bestselleram “Dievs acis nemirkšķina”, kas publicēts vairāk nekā 24 valodās, un grāmatām “Esi brīnums!” un “Dievam vienmēr ir vakances”.

Regīnas Bretas iedvesmojošie raksti tiek regulāri publicēti laikrakstā The Plain Dealer (ASV, Ohaio), un viņa ir divas reizes tikusi nominēta Pulicera prēmijai par saviem rakstiem. Viņas slejas, veltītas ikdienas dzīves norisēm, aizkustina, smīdina un provocē lasītājus. Regīna Breta ieguvusi maģistra grādu reliģijā un bakalaura grādu žurnālistikā. Vairāk par autori www.reginabrett.com

Eseju krājumā “Dievam vienmēr ir vakances” Regīna Breta dalās atklāsmēs par karjeru.

Vai darbs palīdz rast lielāku piepildījumu un jēgu dzīvē? Vai viens darbs ir nozīmīgāks par citu? Kā neticību saviem spēkiem pārvērst par cerību un vai pacietība var nest dāsnus augļus?

Regīnas Bretas esejas palīdzēs visiem, kas meklē iedvesmu – gan tiem, kuri tikko beiguši augstskolu un sper pirmos soļus darba tirgū, gan tiem, kuri darbā vēlas rast lielāku gandarījumu, gan arī tiem, kuri vēl joprojām meklē savu īsto vietu un nodarbošanos.

Iesaki draugiem