Apraksts

Pametusi darbu Helsinku policijas Vardarbīgo noziegumu izmeklēšanas nodaļā, lai sāktu veidot karjeru perspektīvā juridiskajā birojā, Marija Kallio gatavojas uzsākt jaunu dzīvi. Tomēr ir grūti pārvarēt vecos ieradumus, jo īpaši brīdī, kad tiek atrasts jaunas sievietes līķis, bet aizdomās par šo slepkavību apcietināts vīrietis no Marijas paziņu loka.

Policija steidz izbeigt lietu, apsūdzot nogalinātās draugu, bet Marija ir pārliecināta, ka īstais slepkava vēl joprojām ir brīvībā, tāpēc uzsāk neoficiālu izmeklēšanu, riskējot zaudēt visu...  

Lēna Lehtolainena (dz. 1964) ir slavenākā somu kriminālromānu autore, kuras pirmā grāmata iznāca, kad jaunajai rakstniecei bija tikai 12 gadu. Tagad viņas grāmatas ir tulkotas jau vairāk nekā divdesmit pasaules valodās un pārdotas vairāk nekā 2 miljonos eksemplāru. Autore 1997. un 1998. gadā ir saņēmusi Somijas kriminālromānu biedrības balvu, bet 2000. gadā – Espo pilsētas Mākslas balvu. Romāns “Viņas ienaidnieks” ir otrais sērijā par Marijas Kallio izmeklētajiem noziegumiem.

No somu valodas tulkojusi Ingrīda Peldekse.


Labi uzrakstīts, aizraujošs sižets, kurā netrūkst intrigu un spilgti izveidotu galveno varoņu.
Amazon.com

Lielisks turpinājums sērijā par Mariju Kallio! Veiksmīgs slepkavības un seksa apvienojums, kurā katra sastāvdaļa lietota pareizajās proporcijās, panākot izcilu rezultātu.
Wordpress.com

Šajā Lēnas Lehtolainenas romānā skaistā, rudmatainā izmeklētāja paver durvis uz augstākās sabiedrības rūpīgi glabātajiem noslēpumiem un sastopas ar cilvēcisko kaislību tumšo pusi. Aizraujoša lasāmviela!
Kirkus Reviews

Spēcīga galvenā varone – neatlaidīga, bezbailīga un gudra – Marija Kallio turpina pārsteigt un iepriecināt savus fanus.
Publishers Weekly

Romāna “Viņas ienaidnieks” sižets ir spraigs un dažādu notikumu pārpilns, un tajā netrūkst arī intrigu, kas spēj noturēt lasītāja uzmanību līdz pat negaidītajam atrisinājumam.
Goodreads.com

Iesaki draugiem