Jau 4. grāmata Bagātā tēva sērijā!

2009-05-14

Roberta T. Kijosaki un Šāronas L. Lekteres grāmatā "Bagātā tēva biznesa skola" ir stāstīts, kā sadarboties ar cilvēkiem, kas var palīdzēt jums kļūt bagātiem.

Roberta T. Kijosaki un Šāronas L. Lekteres grāmatā " Bagātā tēva biznesa skola " ir stāstīts, kā sadarboties ar cilvēkiem, kas var palīdzēt jums kļūt bagātiem.

“Pasaules bagātākie cilvēki veido tīklus. Visi pārējie meklē darbu. Es vēlos akcentēt ideju, ka tīkla mārketings ir komercsadarbība ar cilvēkiem, kas var palīdzēt jums kļūt bagātiem. Ja gribat tikt pie bagātības, nevis kļūt par labi apmaksātiem strādniekiem, jums jāiet biznesa skolā, kurā māca kļūt par uzņēmēju.”
Roberts T. Kijosaki, autors

“Daudzas tīkla mārketinga kompānijas patiesībā ir biznesa skolas topošajiem uzņēmumu īpašniekiem – pretstatā tradicionālajām biznesa skolām, kurās visgudrākie bērni tiek sagatavoti par lojāliem darba ņēmējiem. Ja vēlies kļūt bagāts, tev jāiekļaujas kopējā tīklā ar tiem, kas jau ir bagāti un var palīdzēt arī tev kļūt bagātam.”
Šārona L. Lektere, līdzautore

Roberts T. Kijosaki ir uzņēmējs, investors, multimiljonārs un pedagogs. Viņa pirmā grāmata “Bagātais tētis, nabagais tētis” ieguva milzīgu popularitāti (pašlaik visā pasaulē jau ir pārdoti 17 miljoni tās eksemplāru), un tai sekoja nākamās deviņas Bagātā tēva sērijas grāmatas, no kurām vairums iekļuvušas laikrakstu The New York Times, The Wall Street Journal un Business Week USA Today bestselleru sarakstos.

Šārona L. Lektere ir zvērināta neatkarīgā grāmatvede, uzņēmēja, investore un Bagātā tēva sērijas grāmatu līdzautore. Pašlaik viņa aktīvi darbojas jaunāko tehnoloģiju jomā un veicina finansiālās izglītības līmeņa celšanos, piedāvājot inovatīvus un aizraujošus mācību līdzekļus interesentiem visā pasaulē.

Iepriekš Apgādā Zvaigzne ABC izdotas R. Kijosaki grāmatas
Bagātais tētis, nabagais tētis. Ko saviem bērniem par naudu māca bagātie un nemāca nabagie
Bagātā tēva bagātais un atjautīgais dēls. Kā sniegt savam bērnam pirmās zināšanas par finansēm
Bagātā tēva padomi, kā iegūt finansiālu brīvību. The Cashflow Quadrant

Lasītāju atsauksmes

Iesaki draugiem