Jūlija e-grāmatu akcija ir klāt!

2018-07-01

Jūlijs daudziem ir atvaļinājuma mēnesis, kad vasaru iespējams izbaudīt visdažādākajos veidos. Mēs to piedāvājam pavadīt arī ar kādu lielisku e-grāmatu no mēneša akcijas piedāvājuma klāsta, jo šoreiz akcijai esam izvēlējušies devīzi “Skaisti stāsti vasaras atpūtai”. Šie darbi aicinās iepazīt tālākas zemes un kultūras, attiecības un laikmetus. Kuras ir sešas jūlija īpašās e-grāmatas?

 

 

Alesandro Bariko e-grāmata Zīds” ir smalks un teju vai netverams vēstījums par cilvēku attiecībām, ilgām, iekāri, skumjām un uzticību. Šajā neliela apjoma stāstā lasītājs nonāk 18. gadsimta nogalē, kad paplašinās tirdzniecības sakari, taču Japāna joprojām ir noslēgta zeme. Kas notiek Ervē Žonkūra ceļojumos pēc zīdtārpiņiem? Bariko zīda pavedieniem austais stāsts neatstās vienaldzīgus romantikas un poētiskas pārdomu literatūras cienītājus.

Cik daudz mēs zinām par Afganistānu, tās ļaudīm un viņu attiecībām? Hāleda Hoseinī romāns Un kalni atbalsoja” ļauj izsekot līdzi Parī attiecībām ar brāli Abdullāhu, kurš māsai ir mirušās mātes vietā jau no agrīnas bērnības. Kā veidojas viņu emocionālās saites un kā vēlākajā dzīvē saistīti viņu likteņi? Hoseinī stāstā līdzās varoņu dzīves norišu attēlojumam būtiska loma atvēlēta Afganistānas kultūras atklāšanai, kas darbu padara vēl daudzslāņaināku.

Toms Stouns darbā  "Krodziņš “Skaistā Helēna”. Stāsts par kādu Grieķijas vasaru” aicina iepazīt autora pieredzi, piekrītot kāda grieķa aicinājumam likt lietā kulināra prasmes un saimniekot vasaras krodziņā. Lai gan drīz Stounam ar ģimeni nākas pieredzēt, ka ne kuram katram grieķim var uzticēties – un arī ne labi pazīstamiem! –, rakstnieks par visām ķibelēm un skarbajām dzīves mācībām raksta ar vieglumu un ironiju. Šīs e-grāmatas pievienotā vērtība ir autora gatavoto ēdienu receptes.

Nams Kornvolā” ir amerikāņu rakstnieces Lizas Fenvikas romāns par zaudējuma sāpēm, paaudžu attiecībām un, protams, mīlestību. Pēc mīļotā vīra nāves māksliniece Medija mantojumā saņem māju un cer, ka tā sniegs nepieciešamo mierinājumu un remdēs sāpes. Abas ar pameitu viņas pārceļas uz Trevenenu skaistajā Kornvolā. Atklājas pagātnes noslēpumi par dzimtas sievietēm, kuras šajā namā dzīvojušas agrāk, un Medija saprot, ka ar to nesaraujami saistīts arī viņas liktenis.

Paskāla Mersjē darbs Lea” ļauj palūkoties uz ģimenes traģēdiju no destruktīvi mīloša tēva skatpunkta, kas ievērpts filozofiskās pārdomās. Pēc sievas nāves van Flīts ir gatavs darīt jebko, lai atgrieztu Leas dzīvesprieku, tāpēc pakārto visu savu dzīvi meitai. Viņš iegādājas vijoli, kas ļauj Leai iegrimt mūzikas pasaulē tik dziļi, ka viņas psihe tiek neatgriezeniski traumēta. E-grāmata noderēs pārdomām par savstarpēji graujošām attiecībām.

Angļu rakstnieces Lauras Madeleines romāns  Mazā Parīzes konditoreja” ir reibinošs stāsts par kaisli, mīlestību un nodevību, kurā mīlestība tomēr gūst virsroku. Kāda studente atrod fotogrāfiju, kurā redzams viņas vectēvs ar diviem citiem cilvēkiem. Fotogrāfijas otrā pusē izlasāmi vārdi: “Piedod man.” Par ko vectēvs lūdz piedošanu, kas ir šie cilvēki fotogrāfijā? Nespējot pretoties ziņkārei, viņa sāk šķetināt senus notikumus par diviem nelaimīgiem mīlētājiem un vienu lielu nodevību.

Šos sešus dažādos stāstus aicinām iegādāties Zvaigzne ABC mājaslapā no 1. jūlija līdz 31. jūlijam ar 50 % atlaidi. Aicinām sekot līdzi mūsu sociālo tīklu aktivitātēm, lai katru dienu Twitter (@eGramatasruna) un Instagram (@iZvaigzne_insta) kontos iepazītos ar citātu no kāda akcijas darba. Lai jauka vasaras atpūta kopā ar lieliskiem stāstiem

Lūdzam ņemt vērā, ka Kindle lasītāji var lejupielādēt ePub e-grāmatu arī Kindle mobi formātā savā Zvaigzne ABC pirkumu kontā.