Jūnija e-grāmatu akcija ir klāt!

2018-06-01

Jūnijs ir viens no gada skaistākajiem mēnešiem, kad sākas vasaras atvaļinājumu un piedzīvojumu laiks lieliem un maziem. Šoreiz e-grāmatu akciju no 1. jūnija līdz 30. jūnijam vēlamies pavadīt ar devīzi “Caur smiekliem un asarām par dzīvi”, lai paskatītos uz dažādajiem ikdienas notikumiem un, iespējams, atpūstos kopā ar e-grāmatu varoņiem. Jūnijā sešas akcijas e-grāmatas Zvaigzne ABC mājaslapā piedāvāsim ar 50 % atlaidi.

 

 

Oki doki jeb Kad mēs augām” ir asprātīgs un sirsnīgs Dzintara Tilaka bērnības atmiņu tēlojums, kurā līdzīgus bērnu dienu piedzīvojumus atpazīs ne viens vien pieaugušais. Vizināšanās ar paštaisītiem braucamrīkiem, slepena pirmā dūma ievilkšana, nakšņošana grauzēju “kontrolētā” šķūnītī ir tikai daži no atgadījumiem, ar kuriem dalās autors. Šīs e-grāmatas lasīšana sagādās prieku gan jaunajiem lasītājiem, kuriem dažas no epizodēm liks iesaukties “Vai tiešām tā tas bija?”, savukārt vecākiem atsauks atmiņā bērnību un skolas gadus.

Latviešu autores Gabrielas Cīrules e-grāmatā “Kritiens uz augšu” līdzību ar savu dzīvi varēs saskatīt ne viena vien daiļā dzimuma pārstāve, jo kurai gan nav uznākušas “melnās dienas”, kad nepatīk ne apģērbs, ne augums. Humorpilnā veidā autore raksta par darba galvenās varones cīņu ar liekajiem kilogramiem un izmēģinātajām diētām. Tiesa, stāsta noslēgumā uzvaras lauri nāks ar vērtīgām atziņām.

Tu man arī” ir vācu autores Ellenas Bergas romāns, kurā izklāstīts spraigs un asprātīgs vīriešu “pārmācīšanas” stāsts. Kas notiek, kad skolas laika Fatālais trio – nešķiramās draudzenes Katrīna, Beatriče un Eva – apvieno spēkus, lai vērstu par labu brūkošās dzīves, kas rūpīgi slēptas aiz labklājības un veiksmes maskām? Šī e-grāmata liks saskatīt risinājumu par šķietami bezcerīgās situācijās.

Sievietes smaids” ir franču autora Nikolā Barro romāns, kas lasītāju aizved uz Parīzi. Šeit kāda jauna sieviete piedzīvo nelāgu šķiršanos un bēdu mākta nejauši nonāk grāmatu veikalā, kur pavisam nejauši viņas rokās nonāk kāda grāmata, kas izmaina visu viņas dzīvi. Jauka galvenā varone, noslēpumains vīrietis, mīlestība, Parīze un daudz šarma – tāda ir šī e-grāmata!

Vai vari iedomāties, kā paiet naktis ātrās palīdzības nodaļā? E-grāmatā Tūkstots un viena nakts ātrās palīdzības nodaļā” franču autors Batists Boljē ļauj lasītājam ieskatīties kādas nelielas pilsētas ātrās palīdzības nodaļas un slimnīcas ikdienā un līdz sirds dziļumiem just līdzi 1000 un 1 stāsta personāžiem vienas nedēļas garumā. Batista Boljē rakstības stils ir rotaļīgs un viegls, to pavada humors (reizēm arī melnais humors, bet tas nekļūst nomācošs vai kaitinošs!) un arī pārdomas par dzīvi, laiku, cilvēkiem...  

“Pilnīgs ku-kū” ir jau otrā Zvaigzne ABC izdotā franču rakstnieka Žila Legardiņjē humoristiskā e-grāmata. Darba centrā ir labsirdīgs un jautrs večuks, kurš  izlēmis mest uzņēmuma vadību pie malas un slepus pastrādāt par sulaini. Jaunais sulainis muižā izraisa dažādas visnotaļ amizantas situācijas, nemitīgi “bāž degunu citu darīšanās”, bet tādējādi ļoti spēcīgi ietekmē apkārtējo dzīves.

Šos sešus dzīvespriecīgos un pamācošos darbus aicinām iegādāties Zvaigzne ABC mājaslapā e-grāmatu sadaļā no 1. jūnija līdz 30. jūnijam ar 50 % atlaidi. Aicinām sekot līdzi mūsu sociālo tīklu aktivitātēm, lai katru dienu Twitter (@eGramatasRuna) vai Instagram (@iZvaigzne_insta) iepazītos ar kādu citātu no akcijas darbiem. Garantējam, ka šajās e-grāmatās tiešām par dzīvi varēsim pasmieties un paraudāt! Lai jauka vasaras lasīšana ikvienam!

Lūdzam ņemt vērā, ka Kindle lasītāji var lejupielādēt ePub e-grāmatu arī Kindle mobi formātā savā Zvaigzne ABC pirkumu kontā.