Marta e-grāmatu akcija ir klāt!

2018-03-01

Vai aukstais un sniegotais laiks nav jau apnicis? Vai arvien gaišākie vakari tā vien mudina vairāk domāt par brīvā laika pavadīšanu svaigā gaisā un atvaļinājumu plānošanu? Mēs aicinām jau šobrīd doties piedzīvojumos kopā ar e-grāmatām, martā piedāvājot sešus lieliskus darbus ar 50 % atlaidi Zvaigzne ABC mājaslapā.

 

 

Ja vēlaties mierīgu, rāmu un pazīstamu vidi, tad martā aicinām piedzīvojumus meklēt “Pastaigā” – Rimanta Ziedoņa krājumā, kurā apkopoti seši stāsti. R. Ziedoņa e-grāmata aizvedīs pastaigā, kuras laikā lasītājs varēs izbaudīt gan filozofiskas pārdomas, gan saskatīt itin pazīstamas dzīves situācijas.

Ja vēlaties dinamisku prozu, tad piedzīvojumos jādodas kopā ar somu rakstnieces Rozas Liksomas stāstu krājuma “Kādreiz pāries…” varoņiem. Īsi, kodolīgi, asprātīgi, pārsteidzoši – tādi ir Liksomas stāsti, bet viņas radītie varoņi ir vēl kolorītāki un raibāki kā dzeņa vēders.

Savukārt Janas Vagneres darbā “Vongezers” piedzīvojumi būs teju vai fiziski sajūtami, ne tikai vizuāli iztēlojami. Šis nav tikai stāsts par bēgšanu no nāvējošas slimības skartās teritorijas. Lasot Vagneres e-grāmatu, katram lasītājam pašam nāksies sev ik pa brīdim atbildēt uz jautājumu, kā mēs rīkotos konkrētajā situācijā, ar kuru saskaras “Vongezera” varoņi.

Evas Ibotsones e-grāmatā “Ceļojums uz Amazoni” lasītāji varēs doties divkāršā piedzīvojumā: pirmkārt, pieaugušajiem tā būs atgriešanās bērnībā iecienītajā tālo, eksotisko zemju burvībā; otrkārt, šeit varēsim sekot līdzi pusaudzes Maijas gaitām viņai nepazīstamajā zemē, kur ilgi gaidīto jauko radinieku vietā nākas apgūt gana skarbu izdzīvošanas skolu. Šo e-grāmatu īpaši iesakām skolas vecuma e-grāmatu lasītājiem.

Lasītājus, kurus vilina gan tālas zemes, gan vēsturiski notikumi, aicinām doties piedzīvojumos kopā ar Sāras Larkas grāmatas “Tūkstoš avotu sala” varoņiem. No vēsās, miglā ieskautās Anglijas līdz saulainajai, gleznainajai Jamaikai – šādu ceļojumu līdzi romāna galvenajai varonei Norai sagādājusi Larka ikvienam darba lasītājam.

Taču varbūt piedzīvojumi jums saistās ar pagātni un atmiņām? Tad lasīšanai noderēs Eudžena O. Kiroviča darbs “Spoguļu grāmata” . Cik viegli mēs uzticamies citiem un ko par sevi atklājam? Bet vai varam uzticēties citu cilvēku atmiņai un stāstītajam? Šis kriminālromāns patiks smalku norāžu šķetinātājiem.

Šīs sešas dažādās e-grāmatas, kas piedāvā burvīgu lasīšanas piedzīvojumu dažādām gaumēm, no 1. marta līdz 31. martam aicinām iegādāties Zvaigzne ABC mājaslapā ar 50 % atlaidi. Katru dienu mūsu sociālo tīklu kontos @eGramatasRuna (Twitter) un @iZvaigzne_insta (Instagram) ievietosim vienu citātu no akcijas darbiem. Lai patīkama lasīšana ikvienam!

Lūdzam ņemt vērā, ka Kindle lasītāji var lejupielādēt ePub e-grāmatu arī Kindle mobi formātā savā Zvaigzne ABC pirkumu kontā.