Septembra e-grāmatu akcija ir klāt!

2017-09-01

Gada siltākās dienas ir teju vai pagātnē, pagrabi pildās gardiem konserviem un vitamīnu rezervēm, un līdz ar Zinību dienu ielas ir piepildījušas bērnu un jauniešu čalas. Kādam šis ir jaunas dzīves sākums atsevišķi no vecākiem, kādam – jaunā skolā, bet vēl kādam septembris ir atnācis ar pirmo darba pieredzi. Tieši tāpēc no 1. septembra līdz 30. septembrim e-grāmatu akcijā mēs vēlamies piedāvāt 10 e-grāmatas, kas ir sākums, lai iepazītu lieliskus darbus vairākās daļās.

Desmit lieliskām e-grāmatām īpaša cena akcijas laikā no 1. septembra līdz 30. septembrim!

 

Šoreiz e-grāmatas ir divās cenu kategorijās, proti, 3,99 eiro un 5,99 eiro par katru darbu. Četras e-grāmatas, kas katra septembrī maksā 3,99 eiro, ir “Pērkondārds” , “Dievi un karotāji” , “Prinča līgava. Atlase” un “Pirms atkal tiksimies” .

Mazākos e-grāmatu lasītājus aicinām iepazīt Entonija Horovica darbu “Pērkondārds” par 14 gadus veco Aleksu, kuram nākas atklāt ne tikai sava tēvoča mīklainos nāves apstākļus, bet arī novērst bīstama datorvīrusa izplatīšanos.

Jauniešu iecienītās rakstnieces Mišelas Peiveres darbā “Dievi un karotāji” uzburtā pasaule lasītājus aizved uz tāltālām zemēm un laikiem – darbība norisinās bronzas laikmetā Vidusjūras zemēs. Kritiķi šo darbu ciklu ierindo kvalitatīvās bērnu literatūras sarakstā, norādot, ka arī pieaugušie nebūt negarlaikosies.

Arī Kīras Kesas sarakstītā cikla “Prinča līgava” pirmā daļa “Atlase” šobrīd ir starp jauniešu iemīļotākajiem darbiem visā pasaulē. Šajā darbā 35 meitenes no dažādiem sabiedrības slāņiem uzsāk cīņu par prinča sirdi un roku, vienlaikus atklājot savus raksturus, uzskatus, vērtības. Vai skaistākā un bagātākā vienmēr kļūst par princesi? Un ko darīt, ja par prinča roku nemaz nav vēlēšanās cīnīties?

Džodžo Mojas e-grāmatu “Pirms atkal tiksimies” jau paspējušas iemīlēt romantiķes visā pasaulē. Kāds satiksmes negadījums izmaina jauna vīrieša dzīvi, un kāda tikšanās izmaina jaunas sievietes dzīvi. Ja mīlestība strāvo starp teju vai diviem pretpoliem, vai stāstam paredzamas laimīgas beigas?

Sešas e-grāmatas, kuras katra septembra akcijā maksā 5,99 eiro, ir “Sindera” , “Brīnišķīgā draudzene” , “After. Pēc mūsu tikšanās” , “Koraļļkoka zemē” , “Saule špagas asmenī” un “MemoRandom”.

Merisas Meijeres “Mēness hroniku” 1. daļa “Sindera” ir mūsdienīga versija Pelnrušķītes stāstam, tikai šeit ballē vēlas piedalīties androīdi, bet bailes raisa mēnesieši, jo mēļo, ka viņi “protot manipulēt ar citu smadzenēm” un “var kļūt par kiborgiem tikpat vienkārši kā cilvēki”. Drīzumā latviski gaidāms “Mēness hroniku” turpinājums, tāpēc septembris ir īstais brīdis, lai paspētu iepazīties ar autores debijas romānu.

Arī Annas Todas darbs “After. Pēc mūsu tikšanās” ir autores debija rakstniecībā, turklāt sākotnēji to varēja izlasīt literārajā vietnē wattpad. Attiecības starp šķietami pareizo meiteni Tesu un nepareizo puisi Hārdinu ir saldas un indīgas, kārdinošas un bailes iedzenošas. Lasot šo darbu, ik pa brīdim var uznākt vēlēšanās “sapurināt” vienu vai otru varoni un dot padomus, taču šķiet, ka šajā stāstā ne brīdi nav paredzēts viegls atrisinājums.

Arī Andersa de la Motes romānā “MemoRandom” nav viegli paredzama atrisinājuma – lasītājs ir spraigu notikumu virpulī, kas vēl darba pēdējās lappusēs liek strauji sisties sirdspukstiem, mēģinot uzminēt, kā atrisināsies korumpēto policistu, bandītu un nejaušo notikumu līdzdalībnieku satikšanās vienā stāstā.

Joprojām daudzi mēģina atminēt Elenas Ferrantes patieso identitāti, taču neviens nevar noliegt, ka viņas sarakstītā Neapoles cikla pirmā daļa “Brīnišķīgā draudzene” ir piešķīrusi jaunu nozīmi ģimeņu sāgu un attiecību romāniem. Stāsts aizsākas pagājušā gadsimta 50. gados un vēsta par sievietēm, kas rod spēku draudzībā par spīti dažādajām dzīvēm. Drīz pie lasītājiem dosies šī cikla noslēdzošā daļa.

Septembra e-grāmatu akcijā piedāvājam arī latviešu autores Daces Priedes darba “Saule špagas asmenī” 1. daļu. Šajā darbā notikumi norisinās 20. gs. 70. gados Latvijā, jaunas aktrises dzīvē sajaucoties realitātei un iedomu pasaulei, kurā netrūkst romantikas un bruņinieciskuma, taču reizēm īstenību un izdomu ir grūti atšķirt.

Sofijas Kaspari e-grāmatā “Koraļļkoka zemē” aprakstītie notikumi norisinās 19. gadsimtā tālajā un eksotiskajā Argentīnā, kur romantisko noskaņu paspilgtina krāšņās dabas ainavas. Kādas ir šo varoņu attiecības, un vai reizēm realitāte nav pārāk nežēlīga? Zeme ar lielām cerībām ne vienmēr sniedz cerēto mierinājumu.

Desmit lieliskas e-grāmatas un tikai viens mēnesis – no 1. septembra līdz 30. septembrim, – lai iegādātos kādu no tām akcijas ietvaros par 3,99 eiro vai 5,99 eiro Zvaigzne ABC mājaslapā. Aicinām sekot līdzi mūsu tviterkontam @egramatasruna un katru dienu izlasīt kādu no šo darbu citātiem. Novēlam ikvienam e-grāmatu cienītājam atrast savu lasāmvielu!

Lūdzam ņemt vērā, ka Kindle lasītāji var lejupielādēt ePub e-grāmatu arī Kindle mobi formātā savā Zvaigzne ABC pirkumu kontā.