Izmēģini tiešsaistes mācību materiālu platformu "Māconis" bez maksas!

2017-04-11

Izmēģini tiešsaistes mācību materiālu platformu Māconis!

Zvaigzne ABC izdoto interaktīvo mācību materiālu klāsts nupat ir papildināts ar pavisam jauniem materiāliem platformā Māconis. Šī platforma ļauj mācīties mākonī – tā darbojas tiešsaistē uz jebkuras ierīces bez instalēšanas, un viss, kas nepieciešams, ir interneta pieslēgums. Skolēni, darbojoties šajā platformā, gūst tūlītēju atgriezenisku saiti – informāciju par atbildes pareizumu.

Laikā līdz 5. jūnijam sērijas "Atkārto vidusskolas fizikas kursu!” materiāls “Mijiedarbība un spēks" ir pieejams bez maksas, reģistrējoties vietnē maconis.zvaigzne.lv . Tādējādi jebkuram interesentam ir iespēja iepazīties ar šo tiešsaistes materiālu darbības principiem.

Šis materiāls noderēs gan, gatavojoties 12. klases fizikas eksāmenam, gan 10. klases skolēniem, atkārtojot apgūto mācību saturu. Materiāls satur izziņas, mācību uzdevumu, testu, uzdevumu risinājumu piemēru sadaļas, kā arī uzdevumus patstāvīgai risināšanai. To ir visērtāk lietot datorā vai planšetdatorā. Materiālu var arī iegādāties lietošanai uz gadu .

Uzzini vairāk par to, kā iegādāties un lietot Mācoņa materiālus !

Šo materiālu priekšrocība – iespēja mācīties jebkurā vietā, kur pieejams internets. Izmanto to!