Aktualitātes

Elektroniskais mācību literatūras piedāvājums ar cenrādi vispārizglītojošajām skolām 2017./2018. m.g.

Apgāds Zvaigzne ABC aicina izglītības iestādes izmantot mācību literatūras piedāvājumu ar cenrādi.

Digitālais saturs mācībām

Atskats uz iZvaigzne darbību 2016. gadā

Jau ierasts, ka gadumija ir tas laiks, kad ikviens atskatās uz gada laikā paveiktajiem darbiem, tāpēc arī mēs apkopojām nozīmīgākos 2016. gada notikumus.

Dāvana Ziemassvētkos – lietotne “Izpurini pantiņu!”

Ziemassvētki tuvojas! Vai esi jau iemācījies dzejoļus, ko runāt pie eglītes? Neesi vēl paguvis? iZvaigzne piedāvā lietotni "Izpurini pantiņu!"!

Raibā pasaule. 2. klase. Tematiskais plāns I un II semestrim

Tematiskajam plānam ir ieteikuma raksturs. Skolotājs drīkst veikt nepieciešamās korekcijas atkarībā no klases vajadzībām.

Latvijas daba – apbrīnojamās fotogrāfijās

Izcils fotoalbums visai ģimenei – tā bez kautrēšanās raksturojams Velgas Vītolas jaunākais veikums “Mirkļi Latvijas dabā”. Tā ir grāmata, kuru šķirstīsiet un apbrīnosiet ne reizi vien, iepazīstot un apjūsmojot Latvijas mežu iemītniekus.

Mirkļi Latvijas dabā

Velgai Vītolai – lāču mammai un aļņu aprūpētājai, meža dzīves zinātājai, stāstniecei un fotogrāfei – ir izdevies apstādināt mirkli.

Menča grāmatas iziet pasaulē!

Tikko Igaunijā iznākusi izcilā matemātikas skolotāju Jāņa Menča seniora un Jāņa Menča juniora grāmata un darba burtnīca “Matemātika 4. klasei” (“Matemaatika 4. klassile” un “Matemaatika töövihik 4.klassile”), kuras pirms pāris gadiem ar nosaukumu “Prima Matematik 4 klasse” izdotas arī Dānijā.

Rimanta Ziedoņa stāstu krājuma "Pastaiga" atvēršanas svētki 28. oktobrī

Rimants Ziedonis latviešu lasītājam jau sen vairs nav tikai ievērojamā dzejnieka Imanta Ziedoņa dēls, bet gan pastāvīgs, smalks un oriģināls prozaiķis, kura darbos vērojamas gan filigrānas valodas rotaļas, gan asredzīgi tvertas vienmēr aktuālas mūsdienu cilvēka problēmas.

Grāmatas "Konsultēšanas un psihoterapijas teorija un prakse" atvēršanas svētki 12. oktobrī

Apgādā Zvaigzne ABC izdota grāmata – monogrāfija “Konsultēšanas un psihoterapijas teorija un prakse”.

Bezmaksas seminārs "Aktuālais skolai" skolu bibliotekāriem 7. martā

Apgāda Zvaigzne ABC izglītības iestāde “Skolu informācijas centrs” aicina skolu bibliotekārus uz bezmaksas semināru “Aktuālais skolai” 7.martā plkst. 14.00.