Aktualitātes

Raibā pasaule. 3. klase. Tematiskais plāns I un II semestrim

Tematiskajam plānam ir ieteikuma raksturs. Skolotājs drīkst veikt nepieciešamās korekcijas atkarībā no klases vajadzībām.

Dāvana Ziemassvētkos – lietotne “Izpurini pantiņu!”

Ziemassvētki tuvojas! Vai esi jau iemācījies dzejoļus, ko skaitīt pie eglītes? Neesi vēl paguvis? iZvaigzne piedāvā lietotni "Izpurini pantiņu!"!

Jauni tiešsaistes latviešu valodas materiāli pirmklasniekiem

Vai vārdā “priede” jāraksta “p” vai “b”? Kurš pasakā “Zvēri un putni rok upi” nestrādāja? Cik zilbju ir vārdā “grāmata”? Kā pareizi jāraksta vārds “rasa”? Nupat izdots jauns tiešsaistes mācību materiāls "Raibā pasaule. 1. klase. Latviešu valoda 1", kas ļauj pirmklasniekam veiksmīgi atbildēt uz visiem šiem jautājumiem.

Aicinām uz Zvaigzne ABC piedāvātiem bezmaksas semināriem par digitālajiem risinājumiem

Apgāda Zvaigzne ABC Interaktīvo mācību materiālu izstrādes grupa piedāvā izglītības iestāžu kolektīviem, Izglītības pārvalžu un pašvaldību pārstāvjiem iespēju iepazīties ar Apgāda interaktīvajiem mācību materiāliem un e-grāmatām bezmaksas semināros.

Tiešsaistes papildmateriāli fizikā vidusskolai

Zvaigzne ABC piedāvā apjomīgu klāstu ar fizikas papildmateriāliem, kuru autori ir viens no Latvijas centralizēto eksāmenu fizikā veidotājiem Austris Cābelis un RTU sagatavošanas kursu fizikā vadītāja Loreta Juškaite.

Noslēdzies rakstnieces Rutas Svažas rīkotais konkurss

Paldies visiem, kas piedalījās konkursā!

Agra Liepiņa grāmatas "Senā Latvija" atvēršanas svētki 20. septembrī

Domājot par Latvijas simtgades sagaidīšanu, Apgāds Zvaigzne ABC atkārtoti laidis klajā Agra Liepiņa populārzinātnisko grāmatu „Senā Latvija. Ilustratīva 9.-13. gadsimta vēsture”.

Jubileja izcilajai pedagoģei Elfrīdai Krastiņai

Daugavpils Universitātes profesorei, daudzu matemātikas mācību līdzekļu (grāmatu, burtnīcu, papildmateriālu, metodisko materiālu) autorei un līdzautorei, skolotāju profesionālās kompetences pilnveides kursu vadītājai Elfrīdai Krastiņai, vitālam un vienmēr ideju bagātam cilvēkam, 1. jūlijā atzīmējam apaļu – 70 gadu jubileju.

Par izciliem rakstniekiem – ar sirsnību un humoru

Dzejniece un prozaiķe Daina Avotiņa ir viena no tiem latviešu autoriem, kas bijuši pastāvīgi klātesoši visos 20. gadsimta otrās puses Latvijas literārajos procesos.

Tuvojoties svētkiem, piedāvājam lietotni "Izpurini pantiņu! Jāņi"!

Lai lustīgāka līgošana, Apgāds Zvaigzne ABC piedāvā lietotni “Izpurini pantiņu! Jāņi” katram Android un iOS iekārtas (viedtelefona, planšetdatora) īpašniekam.