Aktualitātes

Jubileja izcilajai pedagoģei Elfrīdai Krastiņai

Daugavpils Universitātes profesorei, daudzu matemātikas mācību līdzekļu (grāmatu, burtnīcu, papildmateriālu, metodisko materiālu) autorei un līdzautorei, skolotāju profesionālās kompetences pilnveides kursu vadītājai Elfrīdai Krastiņai, vitālam un vienmēr ideju bagātam cilvēkam, 1. jūlijā atzīmējam apaļu – 70 gadu jubileju.

Par izciliem rakstniekiem – ar sirsnību un humoru

Dzejniece un prozaiķe Daina Avotiņa ir viena no tiem latviešu autoriem, kas bijuši pastāvīgi klātesoši visos 20. gadsimta otrās puses Latvijas literārajos procesos.

Tuvojoties svētkiem, piedāvājam lietotni "Izpurini pantiņu! Jāņi"!

Lai lustīgāka līgošana, Apgāds Zvaigzne ABC piedāvā lietotni “Izpurini pantiņu! Jāņi” katram Android un iOS iekārtas (viedtelefona, planšetdatora) īpašniekam.

Latvijas zīdītāji – unikāls izdevums

Tikko iznākusī bioloģes un mākslinieces Gundegas Kampes-Pērsones grāmata “Latvijas zīdītāji. Pilnīgs sugu apskats” ir unikāls izdevums, kurā apkopotas ziņas par itin visiem Latvijas dabā sastopamajiem zīdītājdzīvniekiem – sākot no niecīgā mazā ciršļa līdz varenajam alnim.

"Oki doki" – lieliska bērnības piedzīvojumu grāmata

Vai bērnībā izmantojāt lietussargu kā izpletni? Iekārtojāt štābiņu? Rāpāties kokos? Laukos izmēģinājāt copēt zivis, ķert vēžus un jāt ar dažādiem dzīvniekiem?

Bērnu drošība – svarīga tēma visu gadu, bet īpaši vasarā

Drošības jautājumu apguve skolā un pirmsskolā ir kļuvusi par mūsu dzīves nepieciešamību. Bērni sadzīvē saskaras ar dažādām situācijām, kurās viņiem jāspēj pieņemt atbildīgus lēmumus par savu rīcību.

Grāmatas putnu draugiem

Pilsētnieki labi pazīst kaiju un vārnu balsis – bet vai zināt, kā dzied zīlīte, peļkājīte, strazds un dzenis? Kāda balstiņa ir dadzītim un paceplītim?

Muzeju nakts īpašās atlaides

Lasītāju iecienītās un gaidītās “Muzeju nakts īpašās atlaides” būs arī šogad visās Zvaigznes grāmatnīcās. Atlaides tiks piemērotas ļoti plašam Zvaigzne ABC izdoto grāmatu sortimentam.

Izsludinām jau 3. Lasīšanas stafeti jaunajiem grāmatu lasītājiem!

Ja esat vecumā no 7 līdz 16 gadiem, mēdzat lasīt savam priekam vai citu mērķu sasniegšanai (vai pazīstat kādu, kurš atbilst šim aprakstam), šī ir lieliska iespēja vasarā saturīgi pavadīt laiku un iegūt noderīgas balvas!

Pasaules vēstures hronika – grāmata jūsu skolēnam!

Pasaules vēsture ir mācību priekšmets, kas sagādā grūtības daudziem. Atcerēties, kas un kad notika kurā valstī, un kāds visiem šiem notikumiem ir kopsakars – un tas viss par tūkstošiem gadu pirms mūsu dzimšanas?