Kur iegādāties un lasīt Zvaigznes e-grāmatas?

Apgāda Zvaigzne ABC mājaslapā


VIDEO PAMĀCĪBA

Lai Zvaigznes mājaslapā iegādātos e-grāmatas, vispirms nepieciešams reģistrēties: norādīt vārdu, uzvārdu, e-pasta adresi, uz kuru saņemsiet nopirkto e-grāmatu, kā arī izveidot paroli un piekrist e-grāmatnīcas noteikumiem (pirms piekrišanas vēlams tos izlasīt!). Pēc veiksmīgas reģistrācijas sadaļā “E-grāmatas” jums jāizvēlas e-grāmata, jānospiež “Pirkt e-grāmatnīcā”, jāapmaksā pirkums un jāgaida e-grāmata e-pastā.

Lai lasītu e-grāmatu, nepieciešama e-grāmatu lasīšanas lietotne, piemēram, Bluefire Reader ( Apple ierīcēm) vai Aldiko ( Android ierīcēm). Atverot lietotni, no e-pasta lejupielādētā e-grāmata lasītājā atvērsies automātiski. Ja tā nenotiek, tad jums jāatver e-grāmatu lasīšanas lietotne un caur to jālejupielādē e-grāmata.

e-grāmatas zvaigznes mājaslapā

e-grāmatas zvaigzne.lv pirkt

Lejupielādē e-grāmatu lasīšanas lietotni, piemēram, Bluefire Reader, Aldiko, Google Play Books, Wattpad:

e-grāmatas zvaigzne aplikācijas

Sagaidi e-pastu ar grāmatu:

e-grāmatas_zvaigzne_epastā.jpg

Lasi!

e-grāmatas_zvaigzne_lasi

Apple iBooks

Apple iPhone un iPad lietotāji Zvaigznes ABC e-grāmatas var iegādāties iTunes veikalā. Pirms iegādāšanās jums ir nepieciešama e-grāmatu lasīšanas lietotne iBooks. No lietotnes varat nokļūt iTunes veikalā Store. Tur ir jāreģistrējas ar Apple ID un paroli. Pēc veiksmīgas reģistrācijas varat pārskatīt visas piedāvātās e-grāmatas, varat izmantot meklētāju un atrast e-grāmatu, to priekšskatīt un nopirkt. Pēc pirkuma apmaksas grāmata automātiski ielādēsies e-grāmatu lasīšanas lietotnē.

Lejupielādē e-grāmatu lasīšanas lietotni Apple ierīcēm iBooks:

Pieraksties iTunes:

e-grāmatas zvaigzne iTunes

Pērc, lejupielādē un lasi!

e-grāmatas zvaigzne iTunes e-grāmatas

Fabula

Lai iPhone vai iPad īpašnieki lasītu Fabula piedāvātās e-grāmatas, ir jādodas uz App Store, lai lejuplādētu bezmaksas Fabula lietotni. To uzstādot, lietotājiem ir pieeja visām e-grāmatām, kas ir iekļautas abonēšanas servisā (ja izvēlas abonēšanu), kā arī tieši no lietotnes var iegādāties jaunās e-grāmatas, kas abonēšanas katalogā nav.

Ja lietojat Android, jāapmeklē Google Play veikals, lai ielādētu bezmaksas Fabula lietotni.

Fabula mājaslapā var autorizēties ar Facebook vai Twitter kontu vai arī reģistrēties ar savu e-pasta adresi. 

e-grāmatas Fastr Books pierakstīties

Pēc tam atliek izvēlēties katalogā vai meklētājā e-grāmatu, to nopirkt, apmaksāt un lasīt. Fabula piedāvā arī abonēšanas iespējas.

e-grāmatas lasīt Fastr Books

Grāmatplauktā (mācību e-grāmatas)

Grāmatplaukts ir Zvaigznes ABC sagatavoto mācību e-grāmatu vietne, to var lietot tiešsaistē vai bezsaistes režīmā uz datora vai Android ierīcēs. Lai izmantotu šo pakalpojumu, jādodas uz Zvaigznes mājaslapu www.zvaigzne.lv , jāreģistrējas, sadaļā “E-grāmatas” jāatrod “Mācību izdevumi”, jāizvēlas vajadzīgā grāmata un jāapmaksā pirkums.

grāmatplaukts reģistrācija

grāmatplaukts pirkt e-grāmatu

Uz jūsu e-pastu tiks nosūtīts iegādātās e-grāmatas aktivizācijas kods. Pēc e-pasta saņemšanas jāreģistrējas vietnē gramatplaukts.zvaigzne.lv .

grāmatplaukts aktivizācijas kods e-pastā

Labajā pusē atverot sadaļu "Saturs" un "Izmantot aktivizācijas kodu", jāievada e-pastā saņemtais aktivizācijas kods. Pēc sekmīgas izpildes Grāmatplauktā parādīsies iegādātā e-grāmata.

grāmatplaukts satura aktivizācija

Atgriezties uz sākumu ↑