Trakā lapsa ceļo

Grāmatas “Trakā lapsa” un “Trakā lapsa ceļo” ir mākslinieces debija bērnu literatūrā* kā ilustratorei un tekstu autorei. Abās grāmatās sirsnīgs un mīļš humors bērniem ir savienots ar pārsteidzošu ironiju, saprotamu tikai pieaugušajiem. Ne katram rakstniekam izdodas uzrakstīt darbu, kas iepriecinās tik plašu lasītāju loku. Agnese to ir paveikusi.
* Grāmata paredzēta arī ļo-o-oti pieaugušiem bērniem.

Agnese Aizpuriete (dz.1984) ieguvusi maģistra grādu mākslā, studējusi glezniecību, grafisko dizainu un pedagoģiju. Iepriekš ilustrējusi un veidojusi vāku dizainus mācību un pētnieciskās literatūras grāmatām.
Māksliniece ir piedalījusies vairākās grupu izstādēs, nu viņas kontā ir arī pirmā personālizstāde. Atbalstot projektu “Brīnumzeme”, viņa veidojusi sienu zīmējumus Bērnu Klīniskās universitātes slimnīcā.
Par sevi Agnese Aizpuriete stāsta: “Man patīk spēlēties ar krāsām un tēliem. Radīšana man ir meditācija, process, kurā aizmirstos un gūstu prieku. Jau no bērnības visur redzu tēlus: krūmu zaros, izbirušās lietās un uz netīrām sienām. AIZ katra netīruma vai nejaušas līnijas parādās stāsts, kurā lūkojoties AIZmetas jauna ideja, kas ļauj AIZsapņoties, AIZdomāties un AIZlidot!”

Iesaki draugiem