Apraksts

Pārbaudi savas fizikas zināšanas tiešsaistē, izmantojot datoru, planšetdatoru vai viedtālruni!

 Šis materiāls ir paredzēts izmantošanai tiešsaistes platformā  Māconis. Lai uzzinātu vairāk par šo platformu, klikšķini šeit!

 Viens no Latvijas centralizēto eksāmenu fizikā autoriem Austris Cābelis izveidojis apjomīgu krājumu ar tiešsaistes mācību uzdevumiem, testiem, uzdevumu risinājuma piemēriem, kā arī uzdevumiem pašpārbaudei, kas apkopoti sērijā “Atkārto vidusskolas fizikas kursu!”. Sērijas materiālus var izmantot gan individuāli, gan mācību darbā klasē. Materiāls ir izstrādāts tā, lai visērtāk to būtu lietot datorā vai planšetdatorā.

 Tiešsaistes materiālā “Elektriskie lādiņi un elektriskais lauks” īsi un kodolīgi izklāstīti galvenie elektrostatikas jēdzieni, kā arī piedāvāti dažādi uzdevumi zināšanu nostiprināšanai. Šī materiāla izziņas sadaļā var uzzināt par elektriskajiem lādiņiem, elektrisko lauku, elektrisko potenciālu un kondensatoru. Mācību uzdevumu sadaļā apkopotie uzdevumi nostiprinās zināšanas par Kulona likumu, elektrostatisko spēku, elektriskā lauka intensitāti, kā arī uzlādēta kondensatora enerģiju.

 Šo materiālu priekšrocība – iespēja mācīties jebkurā vietā, kur pieejams internets. Izmanto to!

Sistēmas minimālās prasības:

Datoriem: Microsoft Internet Explorer 9 vai jaunāks; Apple Safari 7 vai jaunāks; Google Chrome jaunākā un divas iepriekšējās versijas; Mozilla Firefox jaunākā un divas iepriekšējās versijas; Microsoft Edge jaunākā un divas iepriekšējās versijas.

Planšetdatoriem un viedtālruņiem: Apple iOS 7 vai jaunāka operētājsistēma ar noklusējuma pārlūku (Safari); Android 4.4.2 vai jaunāka operētājsistēma ar noklusējuma pārlūku (Google Chrome); Windows 10 Home vai jaunāka operētājsistēma ar noklusējuma pārlūku (Microsoft Edge). Sīkdatnēm jābūt atļautām.

Iesaki draugiem