Greja kalns

Gray Mountain

Donovans Grejs ir cietsirdīgs un bezbailīgs vīrs.
Un tieši šāds jurists ir nepieciešams Bredijā – mazā pilsētiņā, kas ieslēpusies dziļi Apalaču kalnos.

Samanta Kofera pēc vairākiem nostrādātiem gadiem lielākajā Ņujorkas juridiskajā firmā, nonākusi Bredijā, jūtas kā svešā un senaizmirstā pasaulē, tomēr, ja viņa vēlas izdzīvot šajā skarbajā vidē, viņai nāksies visu apgūt ļoti ātri.

...jo, kā jau to ļoti labi zina Donovans, kalnos ir savi likumi. Un iestāšanās par taisnību bieži vien apdraud dzīvību...

Džons Grišams, būdams bērns, bija sapņojis kļūt par profesionālu beisbola spēlētāju. Pēc juridiskās augstskolas beigšanas viņš sāka strādāt par juristu, un reiz, dzirdot kāda cietušā liecību tiesā, viņam radās iedvesma uzrakstīt romānu. Pirmais romāns bija ļoti veiksmīgs, un kopš tā laika Džons Grišams ik gadu izdod jaunu romānu par juristiem. Viņa grāmatas ir tulkotas 42 valodās, un daudzas no tām ir pārtapušas arī par kinofilmām.

No angļu valodas tulkojis Armīns Voitkāns.


Džons Grišams – viens no labākajiem mūsdienu amerikāņu rakstniekiem – ir sarakstījis jaunu, spriedzes piesātinātu romānu par juristu drosmīgo rīcību! Un tā galvenajā lomā ir piemīlīgākā sieviešu kārtas varone, kopš tika publicēts romāns “Pelikānu lieta”.
Amazon.co.uk

Lielisks, jauns darbs no visiem labi zināma un godājama autora!
The Washington Post

Džonam Grišamam piemīt talants radīt aizvien jaunus un neapšaubāmi pārliecinošus trillerus par juristu profesionālo ikdienu.
Telegraph

Nenoliedzami “Greja kalns” ir daiļliteratūra, tomēr pēc grāmatas izlasīšanas rodas pārliecība, ka jāsaņem drosme un jārīkojas, lai ar romānā aprakstītajiem notikumiem nav jāsastopas reālajā pasaulē.
USA Today

“Greja kalns” ir labākais kriminālromāns par juristiem, ko līdz šim ir sarakstījis Džons Grišams.
Associated Press

Iesaki draugiem